Opatrovateľka v opatrovateľskom dome - Care assistant

Požiadavky

  • vek od 21 rokov
  • min.mierne komunikatívna znalosť angličtiny
  • čistý slovenský aj anglický register trestov
  • pripravenosť vykonávať túto prácu minimálne 1 rok, prípadne dlhšie
  • prax v opatrovaní, zdravotníctve alebo sociálnej oblasti
  • výhodou je vzdelanie v oblasti opatrovateľstva, zdravotníctva alebo sociálnej práce

Náplň práce

  • všeobecná starostlivosť o obyvateľov opatrovateľského domu
  • individuálna starostlivosť o ťažšie chorých alebo iných obyvateľov zariadenia
  • pomoc pri osobnej hygiene, kúpaní, stravovaní a obliekaní
  • servírovanie jedál a upratovanie stolov
  • pomocné práce ako upratovanie izieb, postelí a pod.
  • asistencia pri voľnočasových aktivitách chorých a starých obyvateľov opatrovateľského domu
  • spolupráca s ostatnými zamestnancami, zdravotnými sestrami a lekármi zariadenia
  • vedenie zdravotných záznamov o obyvateľoch zariadenia
  • účasť na stretnutiach s vedením zariadenia
  • práca na smeny, ktoré môžu zahŕňať aj víkendy
  • presný popis práce závisí od konkrétneho zariadenia

Pracovné podmienky

  • mzda 6.00-7.00GBP/hod. brutto
  • zamestnávateľ odvádza daň a zdravotné poistenie z hrubej mzdy
  • pracovný úväzok cca 40 hodín týždenne, väčšina zamestnávateľov umožňuje pracovať aj nadčasy
  • nárok na 24 dní preplatenej dovolenky
  • ubytovanie poskytnuté zamestnávateľom
  • pri nástupe do zamestnania zamestnávateľ pomôže s povinnými registráciami
  • pred nástupom poskytnuté bezplatné zaškolenie
  • opatr.domy sa nachádzajú v rôznych lokalitách Veľkej Británie, najmä však v okolí Londýna a v južnom Anglicku

Prečo pracovať ako Opatrovateľka v opatrovateľskom dome?

  • zdokonalenie sa v anglickom jazyku
  • získanie odbornej praxe v zahraničí
  • dlhodobá a stabilná práca
  • možnosť vyššieho vzdelania pre opatrovateľov NVQ2 priamo vo Veľkej Británii (po zvýšení kvalifikácie lepšie platové podmienky)
  • možnosť vyššieho zárobku pri práci cez víkendy alebo nadčasoch
  • možnosť vycestovať s kamarátkou, kamarátom
  • spoznanie novej krajiny, kultúry, nových ľudí
Máte záujem o túto pracovnú pozíciu? Prosím, pošlite nám Váš životopis v angličtine na info@pracavanglicku.eu .Obratom Vás budeme informovaťo možnostiach získania tejto práce.

Poskytujeme

  • sprostredkovanie práce, letenky, organizáciu pricestovania
  • pracovnú zmluvu alebo pozývací list “job offer” pred vycestovaním
  • asistenica pri registrácii na NMC (pre zdravotné sestry)
Zavolajte nám
Garancia spokojnosti