Zdravotná sestra

Požiadavky

  • vek od 21 rokov
  • komunikatívna znalosť angličtiny
  • čistý slovenský aj anglický register trestov
  • pripravenosť vykonávať túto prácu po dobu 1 rok, prípadne dlhšie
  • zdravotnícka prax minimálne 3 roky za posledných 5 rokov
  • min.stredné zdravotnícke vzdelanie
  • registrácia v Komore zdravotných sestier a pôrodných asistentiek na Slovensku
  • získanie tzv.PIN čísla – registrácia zdravotnej sestry vo Veľkej Británii (poskytujeme poradenstvo pri tejto registrácii)

Náplň práce

  • práca sa vykonáva v opatrovateľských domoch pre starých alebo handicapovaných ľudí alebo v nemocniciach
  • odborná starostlivosť o pacientov
  • monitorovanie zdravotného stavu pacientov
  • dohľad nad dodržiavaním liečebného režimu
  • dávkovanie liekov, rehabilitácia
  • vedenie zdravotnej evidencie o pacientoch
  • spolupráca a účasť na stretnutiach s ostatnými zamestnancami a lekármi
  • práca na smeny, ktoré môžu zahŕňať aj víkendy

Pracovné podmienky:

  • mzda od 11GBP/hod. brutto
  • zamestnávateľ odvádza daň a zdravotné poistenie z hrubej mzdy
  • pracovný úväzok cca 40 hodín týždenne, väčšina zamestnávateľov umožňuje pracovať aj nadčasy
  • nárok na 24 dní preplatenej dovolenky
  • ubytovanie poskytnuté zamestnávateľom
  • pri nástupe do zamestnania zamestnávateľ pomôže s povinnými registráciami
  • väčšina zamestnávateľov hradí letenku

Prečo pracovať ako Zdravotná sestra?

  • zdokonalenie sa v anglickom jazyku
  • získanie odbornej praxe v zahraničí
  • dlhodobá a stabilná práca
  • možnosť vyššieho zárobku pri práci cez víkendy alebo nadčasoch
  • spoznanie novej krajiny, kultúry, nových ľudí
Máte záujem o túto pracovnú pozíciu? Prosím, pošlite nám Váš životopis v angličtine na info@pracavanglicku.eu .Obratom Vás budeme informovaťo možnostiach získania tejto práce.

Poskytujeme

  • sprostredkovanie práce, letenky, organizáciu pricestovania
  • pracovnú zmluvu alebo pozývací list “job offer” pred vycestovaním
  • asistenica pri registrácii na NMC (pre zdravotné sestry)
Zavolajte nám
Garancia spokojnosti